LEERGANG STYR CERTIFIED PARTNER

Deze leergang is speciaal ontwikkeld voor ervaren Consultants die met behulp van het STYR model modern willen waarderen en belonen. Na het volgen van de leergang heb je diepgaande kennis van alle elementen van het STYR model en weet je hoe je het model kunt toepassen in de praktijk. Aan de orde komen ondermeer: organisatie-inrichting,  hybride waarderen, de STYR talentpaden, de Job matrix / Talent matrix, de koppeling met strategisch talentmanagement (TMA), vormgeven salarisstructuur, salarismanagement en het belonen van het senior management. Daarnaast besteden we de nodige aandacht aan de project- en implementatieaanpak en het onderhoud van de Job matrix/ Talent matrix met behulp van onze online tooling. Na certificering krijg je als STYR Certified Partner toegang tot de STYR Community en onze praktisch online tools (STYR DOCK, kenniscentrum) en mag je het  STYR model bij klanten van STYR en/of STYR Business Partners implementeren en onderhouden.

Ervaren begeleiding

Gebracht met humor en energie

I

Direct aan de slag

Na het volgen van deze leergang heb je diepgaande kennis van alle elementen uit het STYR model, begrijp je hoe je het STYR model in een context kan plaatsen en weet je hoe je die kan toepassen in de praktijk.

Certificaat
Na afloop van deze leergang ontvang je het STYR Certified Partner certificaat en mag je het STYR model bij klanten van STYR Consultancy en/of STYR Business Partners implementeren en onderhouden.

Aanpak

Deze training bestaat uit het volgen van de e-learning STYR model, 4 trainingsdagen en 2 dagdelen intervisie voor het behandelen van praktijk casuïstiek.

Deze leergang is specifiek geschikt voor (zelfstandige) Consultants met HBO+/WO werk- en denk niveau, minimaal 8 jaar werkervaring en kennis van functiewaardering en/of belonen. 

Optioneel TMA certificering
Om gebruik te kunnen maken van onze talent management tool (TMA Portal) is het noodzakelijk dat je TMA professional bent. Je kunt dan optimaal gebruik maken van de STYR-TMA integratie.  Het is dan mogelijk om de STYR module en de talent management modules te gebruiken in de TMA Portal.

In deze leergang worden onder meer de volgende onderwerpen behandeld

Micro- organisatie design

– STYR groepen en kleuren
–  Job profiler

Hybride waarderen

– Anders kijken

– Aard van het werk / 9 talentpaden

– STYR groepen

– Probleemoplossend vermogen (STYR level)

– Genormeerde STYR profielen (zonder TMA)

– Job matrix / Talent matrix vormgeven

STYR DOCK

– Beheer en werken met de STYR DOCK 

– In 3 stappen een functie of rol waarderen en een STYR profiel creëren

– Job matrix / Talent matrix

Integraal Talent management (demo TMA portal)

– Visie op Integraal Talentmanagement

– Talenspaden en ontwikkeling 

– Genormeerde talent- competentieprofielen

– Mens aan werk verbinden (matchen met de people finder)

Modern belonen 

– Onze visie op belonen

– Salarismanagement: click model

– Senior management model

Implementatie

– Mogelijke projectaanpak

– STYR toolkit

– Hoe neem je de OR mee?

– Best practices

– STYR model licentie Eindklant

Intervisie

– Praktijk casuïstiek

Trainingsdagen en data
Deze training bestaat uit het volgen van de e-learning STYR model, 4 trainingsdagen en 2 dagdelen intervisie.

  • Optie 1: op aanvraag

Locatie
MyOffice,
Computerweg 22
Utrecht

Prijs
Neem contact op met STYR voor een voorstel op maat.

Schrijf je in